En Hızlı Resim Upload Sitesi Mesaj-136a97a

Join the forum, it's quick and easy

En Hızlı Resim Upload Sitesi Mesaj-136a97a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» En Hızlı Resim Upload Sitesi
En Hızlı Resim Upload Sitesi EmptyC.tesi Ocak 25, 2014 11:09 am tarafından beyazseo

» Full HD Film İzleme Sitesi
En Hızlı Resim Upload Sitesi EmptyCuma Ocak 24, 2014 12:39 pm tarafından beyazseo

» En Güncel Kişisel Blog Sitesi
En Hızlı Resim Upload Sitesi EmptySalı Ocak 21, 2014 1:11 pm tarafından beyazseo

» HD 720p Tek Parça Film İzle
En Hızlı Resim Upload Sitesi EmptySalı Ocak 21, 2014 12:19 am tarafından beyazseo

» En orjinal düğün ve sünnet davetiyeleri
En Hızlı Resim Upload Sitesi EmptySalı Ocak 14, 2014 6:12 pm tarafından beyazseo

» En ucuz Baymak kombi fiyatları
En Hızlı Resim Upload Sitesi EmptyPtsi Ocak 13, 2014 10:42 pm tarafından beyazseo

» En uygun Çanta , Cüzdan , Tayt Burada
En Hızlı Resim Upload Sitesi EmptyPaz Ocak 12, 2014 2:44 pm tarafından beyazseo

» Canlı Tv - Star tv canlı izle - Trt canlı izle
En Hızlı Resim Upload Sitesi EmptySalı Ocak 07, 2014 11:44 am tarafından beyazseo

» 2014 Album Download - Vevo
En Hızlı Resim Upload Sitesi EmptyÇarş. Ocak 01, 2014 11:21 pm tarafından beyazseo

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Firkateyn adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anahtar-kelime

En Hızlı Resim Upload Sitesi

En Hızlı Resim Upload Sitesi Empty En Hızlı Resim Upload Sitesi

Mesaj  beyazseo C.tesi Ocak 25, 2014 11:09 am

Selamlar arkadaşlar,
Yıllardır internet dünyasında birçok iş ile uğraştım. Özellikle internet siteleri
konusunda eski bir geçmişim var. Eskiden internet sitelerinde trafikler pek
sınırsız olmazdı , biz webmasterlar da bir şekilde trafikten tasarruf etmeye,
disk alanından tasarruf etmeye çalışırdık. Ben genelde görsel içerikli internet siteleri
hazırlardım ve bu iş benim için gerçekten çok zordu. Yaklaşık 6-7 yıl önce bu sorunuma
çok güzel ve kalıcı bir çözüm buldum. Çözümümün adı resim upload :) İnternet sitemde
kullandığım resimleri upload ederek çok büyük kar sağladım. Yıllardır tek adrese upload ettim ve
inanın şuana kadar tek resimim dahi silinmedi. Sanırım bu siteyi hepiniz biliyorsunuzdur ; http://www.hizliresim.com :)
Açılalı tam 8 yıl olmuş. 8 yıl boyunca kesintisiz resim yükleme hizmeti sundular ve bunu
ücretsiz olarak yaptılar. Hızlı ve pratik oluşu gerçekten siteyi çok kullanışlı hale getiriyor.
Geçenlerde tasarımını da değiştirmiş bence şu hali ile gerçekten çok güzel olmuş:
En Hızlı Resim Upload Sitesi EXqG8O
Bilmeyen arkadaşlar için hemen nasıl resim upload yapacaklarını da anlatayım;
İnternet sitesine giriniz , ardından resimde "Dosya Seç" butonuna tıklayınız ve yükle diyiniz.
Size ister forum , ister html isterseniz direkt resim url şeklinde resminizin linkini veriyor ve
o kodları resmi kullanacağınız bloga yüklüyorsunuz. Hepsi bu kadar. 1 dakika bile sürmeden
resmi upload edip kolaylıkla linkimizi alabiliyoruz.
Webmaster arkadaşlara ve kaliteli resim yükleme sitesi arayan arkadaşlara WwW.Hizliresim.Com 'u şiddetle
tavsiye ediyoruz.
İyi forumlar dilerim herkese :)
beyazseo
beyazseo
Çalışkan
Çalışkan

Rep Gücü : 234

- Similar topics